باربری تهران | بسته بندی اثاثیه منزل | بسته بندی لوازم منزل

اسباب کشی – بسته بندی اثاثیه منزل | بسته بندی لوازم منزل | باربری تهران

اسباب کشی

اسباب کشی

اسباب کشی

اسباب کشی پدیده ای ترسناک برای بسیاری از شما بوده و شاید تجربه سختی از آن در ذهن دارید، شمال بار تهران مشکلات اسباب کشی شما را به کلی می تواند حل کرده و تجربه اسباب کشی راحت را در ذهن شما به جای بگذارد.

با شمال بار راحت ترین اسباب کشی را تجربه نمایید:

به کمک تیم زبده و مجرب ما در امر اسباب کشی و باربری دیگر لازم نیست نگران اسباب کشی خود باشید چرا که از بسته بندی تا چیدن وسایلتان را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد و همواره در امر اسباب کشی در کنارتان خواهیم بود که این کار سخت و تاقت فرسا را به سادگی هر چه تمام تر انجام دهید، شمال بار با تجربه سالیانه در این امر بهترین اسباب کشی از تهران به هر نقطه ای را به سادگی برای شما ممکن خواهد ساخت.

امروز با تیم شمال بار همراه باشیدبا بررسی خطا هایی که موجب سخت تر شدن اسباب کشی می‌شوند:

مراحل اسباب کشی

همه ما خوب میدانیم که برای درست و راحت انجام شدن هر کاری باید یک برنامه ریزی دقیق داشت . اسباب کشی هم به عنوان یک کار وقت گیر و سخت در این محدوده قرار میگیرد . حال سوالی که پیش می آید این است که : برای تسهیل فرآیند اسباب کشی چه باید کرد ؟! شرکت باربری شمال بار شش نکته از مهم ترین نکاتی که باعث بهم پیچیدگی و بهم ریختگی کار شما در زمان اسباب کشی می شود را در زیر یاد آور می شود تا شما مشتریان عزیز را در تسهیل این امر دشوار همراهی کند .

۱- اولین و مهم ترین علت در هم پیچیدن کار های اکثر ما در اسباب کشی ها نداشتن یک برنامه ریزی درست است . ما میخواهیم اقدام به انجام کاری کنیم که هیچ پیش زمینه ذهنی از آن نداریم ، یعنی : قرار است وسایل را به خانه ای ببریم که حتی به این که چطور چیدمانی برای آن مناسب تر است حتی فکر نکرده ایم و این عامل اصلی و مهم در سختی کار ما هنگام جا به جایی وسایل است .

اصول اسباب کشی

۲- شما پس از ورود به محل جدید به راحتی قادر خواهید بود وسایلتان را جا به جا کنید اما این امر در صورتی ممکن است که قبل از ورود به خانه ی جدید در زمان بسته بندی کردن ، وسایل را به درستی تفکیک کرده باشید و دیگر نیاز نداشته باشید هنگام جا به جایی وقت خود را برای پیدا کردن و جدا کردن وسایل بدرد بخور از بین وسایل بدرد نخور تلف کنید .

۳- توجه به این نکته بسیار ضروریست که ، شما باید بدانید چه وسایلی میتوانند در سریع تر جمع و جور شدن وسایلتان به شما کمک کند . دم دست گداشتن و یا سریع خریداری کردن وسایل سازمان دهنده هم تنها یک بخش از کار است و مهم تر از آن درست استفاده کردن از آن هاست مثلا : بر فرض که کشو های لباس را در اولین مراحل جا به جا کنیم اما اگر ندانیم چطور لباس ها را داخل آن بچینیم فایده ای نخواهد داشت

اسباب کشی تهران

 

۴- همه ما زمان هایی که مشغول جا به جایی هستیم عمدتا با لباس ها یا وسایلی رو به رو میشویم که مدت هاست اصلا از آن ها استفاده نکرده ایم . بهتر است این قبیل وسایل را که مدت هاست به آن ها نیاز نداریم در بهترین بسته بندی جدا قرار داده و یا به خیره ای هدیه کنیم یا در صورت غیر قابل استفاده بودن کنار سطل زباله قرار دهیم تا از شلوغی بیشتر جلوگیری کنیم .

۵- بزرگترین اشتباهی که معمولا در زمان اسباب کشی همه ما دچارش میشویم این است که یک تعداد از وسایل را در گوشه ای غیر از جای اصلی شان قرار میدهیم تا از دست جا به جایی کردنشان خلاص شویم در حالی که نمیدانیم این کار فقط باعث بد تر شدن اوضاع و بهم ریختگی بیشتر کار هایمان می شود .

اسباب کشی در تهران

۶- شاید با خودتان فکر کنید اگر در فعالیت های مثل جا به جایی وسایل چند نفر بخواهند با هم مشغول باشند باعث به هم پیچیدگی کار ها شود اما این اشتباه ترین فکر ممکن است چرا ؟! چون که اگر مسئولیت انجام جا به جایی ها تنها به یک نفر سپرده شود فشار زیادی بر آن فرد وارد شده و راندمان کاری به شدت پایین می آید . بهتر است که در این مواقع وظایف تقسیم شود و هر کس مشغول جا به جایی وسایل مشخصی شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *