باربری و اتوبار مجیدیه

باربری و اتوبار مجیدیه

اتوبار شمال بار باربری شمال بار

باربری و اتوبار مجیدیه آماده جابجایی اثاثیه منازل ، شرکت ها ، یخچال ساید بای ساید ، گاوصندوق ، پیانو و… می باشد و با کارگران حرفه ای و مجرب تضمین جابجای بار در کوتاه ترین زمان را به شهروندان ساکن در منطقه مجیدیه را می دهد.

باربری و اتوبار مجیدیه با داشتن ماشين های بزرگ ومسقف و مخصوص جابجای بار و کالا و اثاثیه منزل می باشد و برخورداری از رانندگان خوش اخلاق و با آشنايي کامل به تمام نقاط تهران و متخصصان بسته بندی آماده انجام امور حمل و نقل همشهریان ساکن در منطقه مجیدیه می باشد.

شماره تماس های باربری واتوبار شمال بار :

۸۸۹۶۸۱۳۵_۲۶۷۵۴۰۰۳_۲۶۷۵۳۹۹۷

انجام اثاث کشی وبسته بندی در منطقه مجیدیه

خدمات باربری و اتوبار مجیدیه 

دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس

دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی

آشنایی با منطقه مجیدیه تهران :

 محله مجیدیه یکی از محلات قدیمی شرق تهران است. محلهٔ مجیدیه از شمال به بزرگراه همت ، از جنوب به مسیل باختر ، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود است. نام جدید خیابان مجیدیه خیابان شهید استاد حسن بنا است؛ که در مبارزات سیاسی پیش از انقلاب ۱۳۵۷ کشته شد. بزرگراه رسالت این محله را به دو قسمت مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم کرده است. اکنون به‌واسطهٔ گذر بزرگراه‌های همت و صیاد شیرازی کل محله به‌چند بن‌بست ختم می‌شود.

خدمات باربری و اتوبار مجیدیه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *