باربری و اتوبار نارمک

باربری و اتوبار نارمک

اتوبار شرقباربری شرق

باربری و اتوبار نارمک با ماشینها و وسایل حمل و نقل مناسب همراه با کارگران ورزیده آماده ارائه هرگونه خدمات باربری بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در کوتاهترین زمان ممکن در منطقه نارمک می‌ باشد.

باربری و اتوبار شمال بار آماده ارائه خدمات اسباب کشی و باربری به شما شهروندان منطقه نارمک می باشد.باربری و اتوبار شمال بار سعی در ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب جهت اسباب کشی به شما مشتریان محترم دارد.  باربری و اتوبار شمال بار از متدها و روش های روز اروپا در زمینه بسته بندی استفاده می شود.

شماره تماس های باربری واتوبار شمال بار :

۸۸۹۶۸۱۳۵_۲۶۷۵۴۰۰۳_۲۶۷۵۳۹۹۷

انجام اثاث کشی وبسته بندی در منطقه نارمک

خدمات باربری و اتوبار شرق

دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس

دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی

باربری و اتوبار شمال بار دارای بیمه‌ی کالا

جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا

باربری شرق دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا

باربری و اتوبار شمال بار خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه نارمک تهران :

 نارمک نام محله‌ای واقع در شمال شرق تهران است. در گذشته دهی در ۹ کیلومتری جنوب شرقی تجریش و ۵ کیلومتری راه شوسهٔ دماوند به تهران بوده است.

محله نارمک تهران که به محله صد میدان معروف است ، دارای ۷/۱۲ کیلومتر مربع مساحت و سه ناحیه شهری است. ۸۹ هزار و ۱۰۳ خانوار با ۳۳۶ هزار و ۷۷۲ نفر جمعیت دارد. این منطقه یکی از قدیمی‌ترین مناطق تهران است که در قدیم ، نام آن ده نارمک بوده است ، یکی از مناطق خوش آب و هوا و سردسیری تهران به شمار می‌رود. این محله که در ضلع شمالی محله تهران‌نو و ضلع جنوبی محله شمیران نو واقع شده ، به همراه محله تهرانپارس در دههٔ ۲۰ توسط فرانسوی‌ها ساخته شد.

این محله دارای ۱۰۰ میدان سرسبز می‌باشد و میدان نبوت (هفت حوض سابق) در نارمک حالت مرکزی و تجاری دارد و از شمال و جنوب به سی‌متری نارمک (خیابان آیت) و از شرق به غرب به خیابان گلبرگ متصل می‌شود. این محله دارای مسجدهای بسیار است که یکی از مساجد معروف مسجد جامع نارمک در خیابان سمنگان است. نارمک از شمال به خیابان فرجام از غرب به بزرگراه امام علی (ع) و از شرق به بزرگراه شهید باقری و از جنوب به خیابان دماوند تهران‌نو و خیابان نظام‌آباد متصل می‌گردد. خیابان‌های مهم آن آیت، شهید ثانی (۴۶متری نارمک) ، هنگام ، رسالت ، سامان ، سمنگان ، دردشت ، فرجام و مدائن و چمن و مهر و مرجان و شیرمرد و … است.

میدان‌های مهم نارمک عبارتند از میدان نبوت ، هلال احمر ، ۵۱، ۷۳، ۱۶ و ۱۰۰

این محله در سال ۱۳۳۰ شمسی برای سکونت فرهنگیان آموزش و پرورش ساخته شد.

باربری و اتوبار نارمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *