باربری و اتوبار نیروی هوایی

باربری و اتوبار نیروی هوایی

اتوبارشمال بار باربری شمال بار

باربری و اتوبار نیروی هوایی خدمات خود را بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته ارائه می دهد.باربری و اتوبار شمال بار با کارگرانی مجرب و با اخلاق و کاری جابجایی شما شهروندان ساکن در منطقه نیروی هوایی انجام می نمایند.

باربری و اتوبار نیروی هوایی با استفاده از کادری مجرب در زمینه بسته بندی با جدید ترین متدهای روز اروپا در خدمت شما شهروندان ساکن در منطقه نیروی هوایی می باشد.

شماره تماس های باربری و اتوبار شمال بار:

۸۸۹۶۸۱۳۵_۲۶۷۵۴۰۰۳_۲۶۷۵۳۹۹۷

انجام اثاث کشی وبسته بندی در منطقه نیروی هوایی

خدمات باربری و اتوبار شمال بار

دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس

دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی

باربری و اتوبار شمال بار دارای بیمه‌ ی کالا

جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا

باربری شمال بار دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا

باربری و اتوبار شمال بار خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه نیروی هوایی تهران :

 نیروی هوایی نام یکی از محله‌های شهر تهران است. این محله در سمت شرق تهران قرار دارد و جزئی از منطقه ۱۳ شهرداری تهران به حساب می‌آید. این محله از جنوب به خیابان پیروزی ، از شرق به خیابان ۳۰ متری نیروی هوایی ، از شمال به پادگان نیروی هوایی و از غرب به خیابان دهقان محدود می‌شود. تاریخچه شکل گیری محله نیروی هوایی به اوایل دهه ۱۳۴۰ شمسی باز می‌گردد. اولین ساکنان این محله افسران و درجه داران نیروی هوایی ارتش ایران بودند و به همین دلیل و همچنین مجاورت با پادگان نیروی هوایی به این نام خوانده می‌شود. نیزوی هوایی از شبکه خیابانی منظمی برخودار است که خیابان‌های اصلی آن در راستای شمالی – جنوبی قرار دارند و کوچه‌های در جهت شرق به غرب امتداد یافته‌اند. خیابان پنجم ، اول و فلکه دوم نیروی هوایی از مکان اصلی این محله محسوب می‌شوند که تجمع کاربری تجاری در آنها بیشتر است.

باربری و اتوبار نیروی هوایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *