باربری و اتوبار پیروزی

اتوبار شمال بارباربری شمال بار

باربری و اتوبار پیروزی متخصص دربسته بندی وحمل اثاثیه منزل ، ادارات و… می باشد.باربری و اتوبار شمال بار دارای کامیون های مخصوص و موکت کاری شده می باشد که شمال بار شما را تضمین می نمایید. سرویس دهی درباربری و اتوبار پیروزی بصورت شبانه روزی بوده و این مجموعه بصورت ۲۴ ساعته در خدمت شما شهروندان منطقه پیروزی می باشد.

باربری و اتوبار شمال بار متخصص در امربسته بندی می باشد و از متد های روز اروپا دربسته اثاثیه و بار استفاده می کند.

شماره تماس های باربری و اتوبار شمال بار :

۸۸۹۶۸۱۳۵_۲۶۷۵۴۰۰۳_۲۶۷۵۳۹۹۷

  • انجام اثاث کشی بسته بندی در منطقه پیروزی
  • خدمات باربری و اتوبار شمال بار
  • دارای بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن حمل لباس جهت کم‌ کردن حجم لباس
  • دارای بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) و با استفاده از کارتن‌های حجیم و محکم بصورت تضمینی
  • باربری و اتوبار شمال بار دارای بیمه‌ی کالا
  • جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری شمال بار دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار شمال بار خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

آشنایی با منطقه پیروزی تهران :

 خیابان پیروزی (نام پیشین: خیابان فرح‌آباد) از مهم‌ترین خیابان‌های محله فرح‌آباد و محله نیرو هوایی واقع در منطقه ۱۳ شهرداری تهران می‌باشد. این خیابان از سمت غرب به میدان شهدا (ژاله سابق) و از سمت شرق به میدان شهید کلاهدوز (انتهای خیابان سی متری نیروهوایی) منتهی می‌شود. این خیابان محله‌های بزرگ و کوچک زیادی را به هم پیوند داده که بعضی از آنها خیلی قدیمی هستند. محله صددستگاه و چهارصد دستگاه از دیگر محلات مهم این خیابان می‌باشند. در خیابان پیروزی بسیاری از مکان‌ها با نام نیروهوایی دیده می‌شوند؛ از پادگان تا مرکز ساخت تسلیحات و سالن‌های ورزشی و تالارهای پذیرایی و خیابان‌ها و کوچه‌هایی که همه به نیروی هوایی مربوط می‌شوند. ایستگاه متروی شهدا، ایستگاه متروی شیخ‌الرئیس ، ایستگاه متروی پیروزی ، ایستگاه متروی نبرد ، ایستگاه متروی نیرو هوایی و ایستگاه متروی شهید کلاهدوز در مسیر خط ۴ متروی تهران ، در این خیابان قرار دارند.

باربری و اتوبار پیروزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *