مراقبت از وسایل حساس در اسباب کشی

نکات بسیار مهم در هنگام اسباب کشی 

وسایل بسیاری وجود دارد که در لیست ممنوعه همه شرکت های باربری هستند که در زیر اشاره شده است ولی برخی از موراد موجود هست که پیشنهاد می کنم نسبت به جا به جایی انها توسط باربری ها اقدام نکنید و با وسیله نقلیه سبک جا به جا کنید تا آسیبی نبیند .

گلدان ها – LCD   و  LED  – آکواریوم – قفس پرنده – لوستر – لامپ ها – گیتار و برخی از وسایل دیگری که اگر تفکر کنید متوجه میشید آسب پذیر هستند .

شمال بار با شماره مجوز ۷۲۳ معتبرترین باربری تهران می باشد 

قبل از هر چیز یادآور بشم شمال بار خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا بسته بندی لوازم منزل را با اکیپ بسیار بسیار حرفه ای و باتجربه خانم و آقا انجام می دهد پس برای کاهش حوادث احتمالی موقع جا به جایی پیشنهاد می کنم با شرکت شمال بار جهت بسته بندی هماهنگ نمایید .

 بسته اثاثیه منزل

قبل از مطالعه مقاله این موضوع را یادآور خواهیم شد که شمال بار بزرگترین باربری تهران در غرب و شمال تهران می باشد . پس به ما اعتماد نمایید و خدمات جا به جایی و بسته بندی لوازم خود را به ما بسپارید

 

زمانی که قصد اسباب کشی و رزروی باربری دارید ، طبیعتا تمامی وسایل را از خانه قبلی به خانه جدید می بایست جا به جا کنید و انتقال دهید. برای مسافت های طولانی که بیشتر از ۵ ساعت زمان بر است حتی نمی شد مواد فساد پذیر را حمل کرد.

 

اما باربری و اتوبار شمال بار با تولید کارتن مخصوص حمل مواد یخ زدنی و فساد پذیر این جا به جایی را میسر نموده و دغدغه جا به جایی این قبیل مواد را کاملا رفع نموده است. این کارتن حمل مواد یخ زدنی می تواند تا ۲۴ ساعت دما را حفظ نماید و از آب شدن یخ و فساد جلو گیری کند.

 

اما در ادامه تعداد زیادی از وسایل وجود دارند که حمل کردن آنها در ماشین حمل بار به همراه دیگر وسایل  تحت هیچ شرایطی امن نیست و این کار توسط باربری انجام نمی شود. برای امنیت خانوتده و وسایل شما باربری و اتوبار ظریف بار نمی تواند وسایل خطرناک از جمله مواد منفجره،گازهای قابل اشتعال و مواد سمی را در منار دیگر وسایل حمل کند.

 

لطفا این لیست را به دقت مطالعه کنید، تا در هنگام بسته بندی این قبیل وسایل را از دیگر وسایلتان جدا کنید تا به لوازم اثاثیه شما آسیبی وارد نشود. معمولا این قبیل وسایل را می توانید در انباری، وسایل شستشو و گوشه کنار خانه پیدا کنید.

 

اگر در مورد یک وسیله خاص برای حمل سوال دارید می توانید با شماره گیری از مشاوره همکاران ما در باربری شمال بار بهره مند شوید.

 

به خاطر داشته باشید که این مواد بسیار خطرناک هستند، و می توانند به شما و وسایل شما آسیب برسانند. پس از کتمان کردن آنها و قرار دادن آنها در میان ما بقی وسایل اکیدا خودداری کنید.

 

 لیست وسایل ممنوع در جا به جایی:

 مواد شیمیای تارک خانه

کپسول غواصی پر شده

مواد شیمیایی استخر

کپسول آش نشانی

قوطی های آئروسل

مجموعه شیمیایی

باطری های خانگی

حلال های شوینده

باتری های خودرو

ذغال، بنزین فندک

سفید کننده مایع

وسایل آتش بازی

مشروبات الکلی

رقیق کننده رنگ

سوخت / روغن

مهمات اسلحه

سوخت سترون

آفت کش ها

نفت سفید

آمونیاک

اسلحه

کبریت

سم

کود

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر با باربری و اتوبار شمال بار در تهران و  شماره  ۲۲۷۰۱۰۱۲ تماس حاصل فرمایید.

 

وب سایت شرکت شمال بار       www.Shomalbar.ir

ایمیل شرکت           info@Shomalbar.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *